Imprezy Motoryzacyjne i Integracyjne w Poznaniu

ORGANIZACJA EVENTÓW MOTORYZACYJNYCH W POZNANIU.

Głośne wycie silnika, pisk opon to dla fanów motoryzacji idealny zastrzyk adrenaliny i emocji! Jeśli Twoja firma planuje wyjazd integracyjny lub imprezę integracyjną to w szczególności warto wziąć pod uwagę event motoryzacyjny. Dla wielu uczestników będzie to spełnienie marzeń o siedzeniu za kółkiem sportowego samochodu a zaraz dobra nauka z zakresu techniki jazdy.

SuperCars24 już niejednokrotnie uszczęśliwiło miłośnika motoryzacji. Wszystkie eventy motoryzacyjne odbywają się na torze wyścigowym o zróżnicowanym scenariuszu, kierowany do różnych grup uczestników. W czasie trwania każdej imprezy motoryzacyjnej, mamy na uwadze indywidualne preferencje naszych klientów i przyszłych uczestników wydarzenia. Przede wszystkim zależy nam, aby każdy uczestnik świetnie się bawił w trakcie jazdy naszymi pojazdami, jakie posiadamy w naszej flocie. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo uczestników, dlatego cała impreza prowadzona jest pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy. Profesjonalny personel to podstawowy czynnik udanego eventu.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie pod oczekiwania klienta. Głównym obiektem, z którym współpracujemy to Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach/ k.Poznania. Jest to najnowocześniejszy w Polsce i jeden z najlepszych w Europie tor wyposażony w profesjonalne moduły szkoleniowe, nitkę toru sportowego, a także trzy profesjonalne tory off road. Przygotowane przez nas eventy są zawsze na najwyższym poziomie!

Kompleksowo przygotujemy dla Państwa każdą imprezę motoryzacyjną.

Mail: eventy@supercars24.pl

Telefon: + 48 513 632 632